Teräksiset rannekorut

Terästä ranteeseen ja kylille

Näistä teräksistä ranteen koristajista ei puutu mitään olitpa sydänten tai sen ihan perusketjun kannalla.

Rannekoruilla pystyt hakemaan sitä omaa tyyliä eikä haittaa vaikka ranteessasi olisi komeilemassa useampikin.

 

 

Nominaton Rayoflight kaulakoru 240202-004 - Teräksiset rannekorut - 240202-004 - 1
Ale -40%
Nomination korut

Nominaton Rayoflight kaulakoru 240202-004

Nominaton Rayoflight kaulakoru 240202-004 Tuotteen ominaisuuudet: Tuotenumero: 240202-004 Tuotemerkki: Nomination Tuoteperhe: Rayoflight Materiaali: Sterling hopea 925 Kivinä kirkkaat zirkonit (cz)...
Tuotekoodi: 240202-004
(0)
35,40 €Ovh. 59,00 €
Heti varastosta (Hyllykallio myymälä Prisma)
Tuotteet lähetetään 2-3 arkipäivässä
Nominaton Rayoflight kaulakoru 240202-005 - Teräksiset rannekorut - 240202-005 - 1
Ale -40%
Nomination korut

Nominaton Rayoflight kaulakoru 240202-005

Nominaton Rayoflight kaulakoru 240202-005 Tuotteen ominaisuudet: Tuotenumero: 240202-005 Tuotemerkki: Nomination Tuoteperhe: Rayoflight Materiaali: Sterling hopea 925 päällystetty 22K punakullalla...
Tuotekoodi: 240202-005
(0)
35,40 €Ovh. 59,00 €
Heti varastosta (Kauhava myymälä)
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Nominaton Rayoflight kaulakoru 240202-006 - Teräksiset rannekorut - 240202-006 - 1
Ale -40%
Nomination korut

Nominaton Rayoflight kaulakoru 240202-006

Nominaton Rayoflight kaulakoru 240202-006 Tuotteen ominaisuudet: Tuotenumero: 240202-006 Tuotemerkki: Nomination Tuoteperhe: Rayoflight Materiaali: Sterling hopea 925 päällystetty 24K keltakullalla...
Tuotekoodi: 240202-006
(0)
35,40 €Ovh. 59,00 €
Heti varastosta (Kauhava myymälä)
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Nominaton Rayoflight rannekoru 240201-004 - Teräksiset rannekorut - 240201-004 - 1
Ale -40%
Nomination korut

Nominaton Rayoflight rannekoru 240201-004

Nominaton Rayoflight rannekoru 240201-004 Tuotteen ominaisuudet: Tuotenumero: 240201-004 Tuotemerkki: Nomination Tuoteperhe: Rayoflight Materiaali: Sterling hopea 925 Kivinä kirkkaat zirkonit (cz)...
Tuotekoodi: 240201-004
(0)
35,40 €Ovh. 59,00 €
Heti varastosta
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Nominaton Rayoflight rannekoru 240201-005 - Teräksiset rannekorut - 240201-005 - 1
Ale -40%
Nomination korut

Nominaton Rayoflight rannekoru 240201-005

Nominaton Rayoflight rannekoru 240201-005 Tuotteen ominaisuuudet: Tuotenumero: 240201-005 Tuotemerkki: Nomination Tuoteperhe: Rayoflight Materiaali: Sterling hopea 925 päällystetty 22K punakullalla...
Tuotekoodi: 240201-005
(0)
35,40 €Ovh. 59,00 €
Heti varastosta (Hyllykallio myymälä Prisma)
Tuotteet lähetetään 2-3 arkipäivässä
Nominaton Rayoflight rannekoru 240201-006 - Teräksiset rannekorut - 240201-006 - 1
Ale -40%
Nomination korut

Nominaton Rayoflight rannekoru 240201-006

Nominaton Rayoflight rannekoru 240201-006 Tuotteen ominaisuudet: Tuotenumero: 240201-006 Tuotemerkki: Nomination Tuoteperhe: Rayoflight Materiaali: Sterling hopea 925 päällystetty 24K keltakullalla...
Tuotekoodi: 240201-006
(0)
35,40 €Ovh. 59,00 €
Heti varastosta
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Nominaton XTE rannekoru 043210-010 - Teräksiset rannekorut - 043210-010 - 1
Nomination korut

Nominaton XTE rannekoru 043210-010

Nominaton XTE rannekoru 043210-010 Tuotteen ominaisuudet: Tuotenumero: 043210-010 Tuotemerkki: Nomination Tuoteperhe: Extension Materiaali: Ruostumaton teräs 316/304 Kivinä valkoiset kristallit...
Tuotekoodi: 043210-010
(0)
59,00 €
Heti varastosta (Kauhava myymälä)
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Nominaton XTE rannekoru 043210-011 - Teräksiset rannekorut - 043210-011 - 1
Nomination korut

Nominaton XTE rannekoru 043210-011

Nominaton XTE rannekoru 043210-011 Tuotteen ominaisuudet: Tuotenumero: 043210-011 Tuotemerkki: Nomination Tuoteperhe: Extension Materiaali: Ruostumaton teräs 316/304 Kivinä mustat kristallit Pituus:...
Tuotekoodi: 043210-011
(0)
59,00 €
Heti varastosta (Hyllykallio myymälä Prisma)
Tuotteet lähetetään 2-3 arkipäivässä
Nominaton XTE rannekoru 043220-011 - Teräksiset rannekorut - 043220-011 - 1
Ale -30%
Nomination korut

Nominaton XTE rannekoru 043220-011

Nominaton XTE rannekoru 043220-011 Tuotteen ominaisuudet: Tuotenumero: 043220-011 Tuotemerkki: Nomination Tuoteperhe: Extension Materiaali: Ruostumaton teräs 316/304 Kivinä mustat kristallit Pituus:...
Tuotekoodi: 043220-011
(0)
37,80 €Ovh. 54,00 €
Heti varastosta (Kauhava myymälä)
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Nominaton XTE rannekoru 043220-018 - Teräksiset rannekorut - 043220-018 - 1
Nomination korut

Nominaton XTE rannekoru 043220-018

Nominaton XTE rannekoru 043220-018 Tuotteen ominaisuudet: Tuotenumero: 043220-018 Tuotemerkki: Nomination Tuoteperhe: Extension Materiaali: Ruostumaton teräs 316/304 Kivinä harmaat kristallit...
Tuotekoodi: 043220-018
(0)
54,00 €
Heti varastosta (Hyllykallio myymälä Prisma)
Tuotteet lähetetään 2-3 arkipäivässä
Nominaton XTE rannekoru 043220-032 - Teräksiset rannekorut - 043220-032 - 1
Nomination korut

Nominaton XTE rannekoru 043220-032

Nominaton XTE rannekoru 043220-032 Tuotteen ominaisuudet: Tuotenumero: 043220-032 Tuotemerkki: Nomination Tuoteperhe: Extension Materiaali: Ruostumaton teräs 316/304 Kivinä hopean väriset...
Tuotekoodi: 043220-032
(0)
54,00 €
Tuote valmistetaan tilauksesta.
Tilaustuote, ei palautusoikeutta.
Lähetysaika n. 5-20 arkipäivää
Nominaton XTE rannekoru 043221-011 - Teräksiset rannekorut - 043221-011 - 1
Nomination korut

Nominaton XTE rannekoru 043221-011

Nominaton XTE rannekoru 043221-011 Tuotteen ominaisuudet: Tuotenumero: 043221-011 Tuotemerkki: Nomination Tuoteperhe: Extension Materiaali: Ruostumaton teräs 316/304 Kivinä mustat kristallit Pituus:...
Tuotekoodi: 043221-011
(0)
64,00 €
Heti varastosta
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Nominaton XTE rannekoru 043221-018 - Teräksiset rannekorut - 043221-018 - 1
Ale -30%
Nomination korut

Nominaton XTE rannekoru 043221-018

Nominaton XTE rannekoru 043221-018 Tuotteen ominaisuudet: Tuotenumero: 043221-018 Tuotemerkki: Nomination Tuoteperhe: Extension Materiaali: Ruostumaton teräs 316/304 Kivinä harmaat kristallit...
Tuotekoodi: 043221-018
(0)
44,80 €Ovh. 64,00 €
Heti varastosta (Hyllykallio myymälä Prisma)
Tuotteet lähetetään 2-3 arkipäivässä
Nominaton XTE rannekoru 043222-011 - Teräksiset rannekorut - 043222-011 - 1
Ale -30%
Nomination korut

Nominaton XTE rannekoru 043222-011

Nominaton XTE rannekoru 043222-011 Tuotteen ominaisuudet: Tuotenumero: 043222-011 Tuotemerkki: Nomination Tuoteperhe: Extension Materiaali: Ruostumaton teräs 316/304 Kivinä mustat kristallit Pituus:...
Tuotekoodi: 043222-011
(0)
51,80 €Ovh. 74,00 €
Heti varastosta (Hyllykallio myymälä Prisma)
Tuotteet lähetetään 2-3 arkipäivässä
Nominaton XTE rannekoru 043222-018 - Teräksiset rannekorut - 043222-018 - 1
Ale -30%
Nomination korut

Nominaton XTE rannekoru 043222-018

Nominaton XTE rannekoru 043222-018 Tuotteen ominaisuudet: Tuotenumero: 043222-018 Tuotemerkki: Nomination Tuoteperhe: Extension Materiaali: Ruostumaton teräs 316/304 Kivinä harmaat kristallit...
Tuotekoodi: 043222-018
(0)
51,80 €Ovh. 74,00 €
Heti varastosta (Kauhava myymälä)
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Nominaton XTE rannekoru 043222-032 - Teräksiset rannekorut - 043222-032 - 1
Ale -30%
Nomination korut

Nominaton XTE rannekoru 043222-032

Nominaton XTE rannekoru 043222-032 Tuotteen ominaisuudet: Tuotenumero: 043222-032 Tuotemerkki: Nomination Tuoteperhe: Extension Materiaali: Ruostumaton teräs 316/304 Kivinä hopean väriset...
Tuotekoodi: 043222-032
(0)
51,80 €Ovh. 74,00 €
Heti varastosta (Hyllykallio myymälä Prisma)
Tuotteet lähetetään 2-3 arkipäivässä
Panssariketju teräs 12mm - Teräksiset rannekorut - H26-03-08 - 1
SteelStar korut

Panssariketju teräs 12mm

Panssariketju teräs 12mm Tämä rannekoru koostuu yhdistelmästä pieniä teräksen sävyisiä ja isoja kultaisen sävyisiä lenkkejä. Ketjun leveys 12 mm, pituus 18 cm. Tuotteen ominaisuudet:...
Tuotekoodi: H26-03-08
(0)
39,00 €
Heti varastosta (Kauhava päävarasto)
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
P=C3=A4=C3=A4kallo ranneketju 22cm - Teräksiset rannekorut - H875-220 - 1

Pääkallo ranneketju 22cm 6mm

Pääkallo ranneketju 22cm 6mm H875-220 Tuotteen ominaisuudet: Materiaali: 316L ruostumaton teräs Pituus 22cm Leveys 6mm
Tuotekoodi: H875-220
(0)
49,00 €
Heti varastosta
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
RAKE TER=C3=84S PAPU MATTA T09-21 - Teräksiset rannekorut - T09-21 - 1
RAKE TERÄS PAPU MATTA - Teräksiset rannekorut - T09-21 - 2
Ale -40%
SilverStar korut

RAKE TERÄS PAPU MATTA

RAKE TERÄS PAPU MATTA Tuotteen ominaisuudet: Tuotenumero: T09-21 Materiaali: Teräs Pituus: 21cm
  • Viimeisiä viedään!
Tuotekoodi: T09-21
(0)
29,40 €Ovh. 49,00 €
Heti varastosta (Hyllykallio myymälä Prisma)
Tuotteet lähetetään 2-3 arkipäivässä
Raptor pyöreä teräs ranne Silver - Teräksiset rannekorut - SH422S - 1
Raptor pyöreä teräs ranne Silver - Teräksiset rannekorut - SH422S - 2

Raptor pyöreä teräs ranne Silver

Raptor ranneketju magneettilukolla SH422S Pyöreä teräksestä valmistettu venetsia ranneketju magneettilukolla. Ketjun pituus on 22cm ja paksuus 8mm.
Tuotekoodi: SH422S
(0)
55,00 €
Heti varastosta
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Raptor rannekoru magneettilukolla - Teräksiset rannekorut - SH50115-001 - 2
SteelStar korut

Raptor teräksinen ranneketju

Raptor teräksinen ranneketju Näyttävä patinoidulla käsittelyllä viimeistelty teräsranneketju, jossa kätevä magneettilukko. Tuotteen ominaisuudet: Tuotenumero: SH50115-001 Materiaali:...
Tuotekoodi: SH50115-001
(0)
42,00 €
Heti varastosta (Hyllykallio myymälä Prisma)
Tuotteet lähetetään 2-3 arkipäivässä
Suomileijona rannekoru Jukka - Isänpäivä lahjaideat - GRK001SSL - 1
Suomileijona rannekoru Jukka - Isänpäivä lahjaideat - GRK001SSL - 2
SteelStar korut

Suomileijona rannekoru GRK001SSL

Suomileijona rannekoru GRK001SSL Näyttävä teräksinen rannekoru, jonka laattaan on laserkaiverrettu Suomileijona. Suomileijona laattarannekorun laatan leveys on: n. 9,5mm ja pituus: 48,5mm...
Tuotekoodi: GRK001SSL
(0)
49,00 €
Useita vaihtoehtoja
Syd=C3=A4nketju 8mm SH521-001 - Teräksiset rannekorut - SH521-001 - 1
Sydänketju 8mm - Teräksiset rannekorut - SH521-001 - 2
Kaiverrus 0€!
SteelStar korut

Sydänketju 8mm

Sydänketju 8mm Tuotteen ominaisuudet: Tuotenumero: SH521-001 Tuotemerkki: SteelStar Materiaali: Ruostumaton teräs Pituus: 20cm Paksuus: 8mm Sydänriipuksen koko: 25 x 25mm Sydänriipuksen paksuus:...
Tuotekoodi: SH521-001
(0)
38,00 €
Heti varastosta
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Syd=C3=A4nketju kullattu 8mm SH521-003 - Teräksiset rannekorut - SH521-003 - 1
Sydänketju kullattu 8mm - Teräksiset rannekorut - SH521-003 - 2
Kaiverrus 0€!
SteelStar korut

Sydänketju kullattu 8mm

Sydänketju kullattu 8mm Tuotteen ominaisuudet: Tuotenumero: SH521-003 Tuotemerkki: SteelStar Materiaali: Ruostumaton teräs Pituus: 20cm Paksuus: 8mm Sydänriipuksen koko: 25 x 25mm Sydänriipuksen...
Tuotekoodi: SH521-003
(0)
38,00 €
Heti varastosta
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
3 mm leve=C3=A4 ter=C3=A4sketju=20 - Teräksiset rannekorut - 623002-19 - 1
Teräsketju 623002- - Teräksiset rannekorut - 623002-19 - 2
Ale -33%
SteelStar korut

Teräsketju 623002-

Materiaali: teräs, leveys: 3mm.
Tuotekoodi: 623002-19
(0)
8,00 € - 12,00 €
Useita vaihtoehtoja
Timanttivasaroitu rannerengas - Teräksiset rannekorut - H870-ST - 1
Uusi

Timanttivasaroitu rannerengas

Timanttivasaroitu rannerengas 6 x 60mm Ruostumattomasta teräksestä valmistettu, timanttivasaroidulla pinnalla viimeistelty saranarannerengas. Tuotteen ominaisuudet: Materiaali: Ruostumaton teräs...
Tuotekoodi: H870-ST
(0)
59,00 €
Heti varastosta
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Timanttivarasoitu rannerengas kullattu - Teräksiset rannekorut - H870-GD - 1
Timanttivarasoitu rannerengas kullattu - Teräksiset rannekorut - H870-GD - 2

Timanttivasaroitu rannerengas kullattu 6 x 60mm

Timanttivasaroitu rannerengas kullattu 6 x 60mm Ruostumattomasta teräksestä valmistettu, kullatulla pinnalla viimeistelty saranarannerengas. Tuotteen ominaisuudet: Materiaali: Ruostumaton teräs...
Tuotekoodi: H870-GD
(0)
59,00 €
Heti varastosta
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Velasco teräslaattarennekoru 21cm - Teräksiset rannekorut - PSS058 - 1
SteelStar korut

Velasco teräslaattarennekoru 21cm

Velasco teräslaattarennekoru 21cm Jykevä, harmaansävyinen teräslaattarannekoru. Kokonaispituus 21cm, paksuus ketjulla 8mm. Tuotteeseen on mahdollista kaivertaa. Tuotteen ominaisuudet: Materiaali:...
Tuotekoodi: PSS058
(0)
46,00 €
Heti varastosta
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä