Festive Routa timanttisormus 3mm 612-011 - Timanttisormukset Festive - 14-612-011-VK-140 - 1
Festive Routa 3mm timanttisormus 14-612-011 - Timanttisormukset Festive - 14-612-011-VK-140 - 2
Festive Routa timanttisormus 3mm kädessä 612-011 - Timanttisormukset Festive - 14-612-011-VK-140 - 3
Valitse Sormuksen koko
14.00 mm
  • Tuote valmistetaan tilauksesta.
    Tilaustuote, ei palautusoikeutta.
    Lähetysaika n. 5-20 arkipäivää
14.50 mm
    Lähetysaika n. 5-20 arkipäivää
15.00 mm
15.50 mm
16.00 mm
16.50 mm
17.00 mm
17.50 mm
18.00 mm
18.50 mm
19.00 mm
19.50 mm
20.00 mm
20.50 mm
21.00 mm
21.50 mm
22.00 mm
22.50 mm
23.00 mm
kpl
Festive Routa 14-612-011-VK timanttisormus
Tuotteen ominaisuudet:
  • Tuotenumero: 14-612-011-KK
  • Tuotemerkki: Festive
  • Tuoteperhe: Routa
  • Materiaali: 14 K valkokulta (585/1000)
  • Timantit: 0,03 ct + 2 x 0,02 ct + 4 x 0,01 ct (yht. 0,11 ct)
  • Sormuksen leveys: 3,0 mm