Festive Routa Tieva timanttisormus 664-015-KK - Timanttisormukset Festive - 14-664-015-KK-140 - 1
Festive Routa Tieva timanttisormus 664-015-KK - Timanttisormukset Festive - 14-664-015-KK-140 - 2
Festive Routa Tieva timanttisormus 664-015-KK - Timanttisormukset Festive - 14-664-015-KK-140 - 3
Festive Routa Tieva timanttisormus 664-015-KK - Timanttisormukset Festive - 14-664-015-KK-140 - 4
Valitse Sormuksen koko
14.00 mm
  • Tuote valmistetaan tilauksesta.
    Tilaustuote, ei palautusoikeutta.
    Lähetysaika n. 5-20 arkipäivää
14.50 mm
    Lähetysaika n. 5-20 arkipäivää
15.00 mm
15.50 mm
16.00 mm
16.50 mm
17.00 mm
17.50 mm
18.00 mm
18.50 mm
19.00 mm
19.50 mm
20.00 mm
20.50 mm
21.00 mm
21.50 mm
22.00 mm
kpl
Festive Routa Tieva timanttisormus 664-015-KK
Sormuksen runko on koristettu rouhealla tekstuurilla ja viidellä säihkyvällä timantilla.
Sormus on valmistettu 14 karaatin keltakullasta ja sen rungon leveys on 2,5mm.
Tuotteen ominaisuudet:
  • Tuotenumero: 664-015-KK
  • Tuotemerkki: Festive
  • Tuoteperhe: Routa
  • Materiaali: 14k keltakulta (585/1000)
  • Timantit: 5 x 0,03ct H/Si1
  • Sormuksen profiili: Flakka
  • Sormuksen leveys: 2,5mm