Festive Sophia timanttisormus 14-479-070-VK - Timanttisormukset Festive - 14-479-070-VK-140 - 1
Festive Sophia timanttisormus 14-479-070-VK - Timanttisormukset Festive - 14-479-070-VK-140 - 2
Valitse Sormuksen koko
14.00 mm
  • Tuote valmistetaan tilauksesta.
    Tilaustuote, ei palautusoikeutta.
    Lähetysaika n. 5-20 arkipäivää
14.50 mm
    Lähetysaika n. 5-20 arkipäivää
15.00 mm
15.50 mm
16.00 mm
16.50 mm
17.00 mm
17.50 mm
18.00 mm
18.50 mm
kpl
Festive, Sophia-timanttisormus 0,70ct 14-479-070-VK
Tyylikäs, upeilla ja isoilla timanteilla varustettu kaunotar!
Sormuksessa kimmeltää 7kpl timantteja, jotka ovat kooltaan 0,10ct H/SI1.
Kullan pitoisuus on 14 karaattia ja valkokultaa.
Timanttien hionta on tuttu briljanttihionta.
Tämä on kyllä klassisuutta ja näyttävyyttä rakastavan nappivalinta!
Sormus on oiva valinta kihla- kuin vihkisormukseksi.
Sormukseen mahtuu hyvin kaiverrus.
Festiven timanttisormukset on saatavana kelta-,valko- ja punakultaisena.
Sormuksen mukana tulee aina valmistajan oma rasia ja timanttitodistus.
Tuotteen ominaisuudet
  • Tuotenumero: 14-479-070-VK
  • Tuotemerkki: Festive
  • Tuoteperhe: Sophia
  • Materiaali: Valkokulta
  • Sormuksen profiili: Pyöristetty flakka
  • Kullan pitoisuus: 14K 585/1000
  • Rungos Leveys: 3,6mm