Festive Sophia timanttisormus 14-486-050-VK - Timanttisormukset Festive - 14-486-050-VK-140 - 1
Festive Sophia timanttisormus 14-486-050-VK - Timanttisormukset Festive - 14-486-050-VK-140 - 2
FESTIVE SOPHIA 486-050-VK TIMANTTISORMUS - Timanttisormukset Festive - 14-486-050-VK-140 - 3
FESTIVE SOPHIA 486-050-VK TIMANTTISORMUS - Timanttisormukset Festive - 14-486-050-VK-140 - 4
Valitse Sormuksen koko
14.00 mm
  • Tuote valmistetaan tilauksesta.
    Tilaustuote, ei palautusoikeutta.
    Lähetysaika n. 5-20 arkipäivää
14.50 mm
    Lähetysaika n. 5-20 arkipäivää
15.00 mm
15.50 mm
16.00 mm
16.50 mm
17.00 mm
17.50 mm
18.00 mm
18.50 mm
kpl
Festive, Sophia-timanttisormus 0,49ct 14-486-050-VK
Tyylikäs, upeilla timanteilla varustettu rivitimanttisormus!
Tässä sormuksessa timanttien yhteispaino on huimat 0,49ct verran.
Sormuksessa kimmeltää 7kpl timantteja, jotka ovat kooltaan 0,07ct ja laatuluokitus H/SI1.
Timanttien hionta on tuttu briljanttihionta eli pyöreä.
Kullan pitoisuus on 14 karaatin valkokultaa.
Tämä on klassisuutta ja näyttävyyttä rakastavan nappivalinta!
Sormus on oiva valinta kihla- kuin vihkisormukseksi.
Sormukseen mahtuu hyvin kaiverrus.
Festiven timanttisormukset on saatavana kelta-,valko- ja punakultaisena.
Sormuksen mukana tulee aina valmistajan oma rasia ja timanttitodistus.
Tuotteen ominaisuudet
  • Tuotenumero: 14-486-050-VK
  • Tuotemerkki: Festive
  • Tuoteperhe: Sophia
  • Materiaali: Valkokulta
  • Sormuksen profiili: Pyöristetty flakka
  • Kullan pitoisuus: 14K 585/1000
  • Rungos Leveys: 3,3mm