Valitse Sormuksen koko
14.00 mm
  • Tuote valmistetaan tilauksesta.
    Tilaustuote, ei palautusoikeutta.
    Lähetysaika n. 5-20 arkipäivää
14.50 mm
    Lähetysaika n. 5-20 arkipäivää
15.00 mm
15.50 mm
16.00 mm
16.50 mm
17.00 mm
17.50 mm
18.00 mm
18.50 mm
19.00 mm
19.50 mm
20.00 mm
20.50 mm
21.00 mm
21.50 mm
22.00 mm
kpl
Festive Nadja side timanttisormus 14-667-024-VK
Sormus on valmistettu 14 karaatin valkokullasta (585/1000) ja se kätkee sisäänsä yhteensä 0,24 karaatin verran timantteja: yksi 0,05ct, kaksi 0,03ct, kaksi 0,02ct sekä yhdeksän 0,01ct timanttia. Leveimmillään sormus on 3,8 mm timanttien kohdalta ja sormusrungon leveys on 1,8 mm.
Festive-sormukset toimitetaan tuotemerkin omassa rasiassa.
Tuotteen ominaisuudet:
  • Tuotenumero: 14-667-024-VK
  • Tuotemerkki: Festive
  • Tuoteperhe: Nadja side
  • Materiaali: 14k valkokulta (585/1000)
  • Timantit: 0,05ct + 2x0,03ct + 2x0,02ct + 9x0,01ct. (yhteensä 0,24ct)
  • Sormuksen leveys timanttien kohdalta: 3,8mm
  • Sormusrungon leveys: 1,8mm