Festive Venice timanttisormus 14-400-024-VK - Timanttisormukset Festive - 14-400-024-VK-140 - 1
Festive, Venice-timanttisormus 0,24ct 14-400-024-VK Tyylikäs ja ajaton rivitimattisormus. Sormus on leveydeltään 3mm vahva ja siihen on istutettu 12kpl 0,02ct timantit. Valkokullan pitoisuus on 14... Lue lisää
Valitse Sormuksen koko
14.00 mm
  • Tuote valmistetaan tilauksesta.
    Tilaustuote, ei palautusoikeutta.
    Lähetysaika n. 5-20 arkipäivää
14.50 mm
    Lähetysaika n. 5-20 arkipäivää
15.00 mm
15.50 mm
16.00 mm
16.50 mm
17.00 mm
17.50 mm
18.00 mm
18.50 mm
kpl
Festive, Venice-timanttisormus 0,24ct 14-400-024-VK
Tyylikäs ja ajaton rivitimattisormus. Sormus on leveydeltään 3mm vahva ja siihen on istutettu 12kpl 0,02ct timantit. Valkokullan pitoisuus on 14 karaatia.
Tästä mallista saa sormeen ajatonta kauneutta, johon kantaja ei varmasti kyllästy.
Timanttisormus menee sekä kihla- että vihkisormukseksi.
Malliin mahtuu hyvin kaiverrus.
Festiven timanttisormukset on saatavana kelta-,valko- ja punakultaisena.
Sormuksen mukana tulee aina valmistajan oma rasia ja timanttitodistus.
Tuotteen ominaisuudet
  • Tuotenumero: 14-400-024-VK
  • Tuotemerkki: Festive
  • Tuoteperhe: Venice
  • Materiaali: Valkokulta
  • Sormuksen profiili: Tynnyri
  • Kullan pitoisuus: 14K 585/1000
  • Rungos Leveys: 3,0mm