Drop Pink timanttisormus 644-015P-KK
Valitse Sormuksen koko
14.00 mm
- Tuote valmistetaan tilauksesta.Tilaustuote, ei palautusoikeutta.
Lähetysaika n. 5-20 arkipäivää
14.50 mm
Lähetysaika n. 5-20 arkipäivää
15.00 mm
15.50 mm
16.00 mm
16.50 mm
17.00 mm
17.50 mm
18.00 mm
18.50 mm
kpl
Festive Drop Pink sormus timanteilla, pinkeillä safiireilla ja rubiineilla 644-015P-KK
Festive - sukupolvien kokemuksella, vuosikymmenten ammattitaidolla.
Korut on luotu kestämään sukupolvelta toiselle.
Tuotteen ominaisuudet:
- Tuotenumero: 644-015P-KK
- Tuotemerkki: Festive
- Tuoteperhe: Drop Pink
- Materiaali: 14k keltakulta (585/1000)
- Timantit: W/Si yht.0,03 ct
- Pinkit safiirit ja rubiinit
- Sormusrungon leveys: 2mm