Nadja Blue timanttisormus 650-018B-PK
Valitse Sormuksen koko
14.00 mm
- Tuote valmistetaan tilauksesta.Tilaustuote, ei palautusoikeutta.
Lähetysaika n. 5-20 arkipäivää
14.50 mm
Lähetysaika n. 5-20 arkipäivää
15.00 mm
15.50 mm
16.00 mm
16.50 mm
17.00 mm
17.50 mm
18.00 mm
18.50 mm
kpl
Festive Nadja Blue sormus timanteilla ja topaaseilla 650-018B-PK
Festive - sukupolvien kokemuksella, vuosikymmenten ammattitaidolla.
Korut on luotu kestämään sukupolvelta toiselle.
Tuotteen ominaisuudet:
- Tuotenumero: 650-018B-PK
- Tuotemerkki: Festive
- Tuoteperhe: Nadja Blue
- Materiaali: 14k punakulta (585/1000)
- Timantit: W/Si 3x0,01 ct
- Swiss blue/Sky blue topaasit
- Sormusrungon leveys: 1,8mm